7.A - Kutná Hora 7.A - Kutná Hora

Historická exkurze do Kutné Hory Začátkem května navštívila 7. A s třídní učitelkou Janou Malachovou a s vyučující dějepisu Jitkou Haslingerovou Kutnou Horu

Projekt elektrárny Projekt elektrárny

Žáci naší školy vytvořili dotazník a vyrazili do ulic. Žijete v prostředí, kde se vyskytuje radioaktivita? Která s elektráren má nejmenší dopad na životní prostředí? a další otázky pokládali lidem v parku. "Myslíte si, že návštěvníci Poděbrad jsou znalí tématu?" "Podívejte se na výsledky, které děti zpracovaly do grafů." POZNÁMKA: Jen jedna odpověď je správná. eLeL

Školní poradenský tým Školní poradenský tým

Pracovnu školního speciálního pedagoga najdete v nejvyšším patře budovy ve Školní ulici. V klidné útulné pracovně probíhají ambulatní nácviky a konzultace s rodiči.

Deváťáci školí seniory Deváťáci školí seniory

Jak složité je učit se přesvědčili žáci devátých ročníků v předmětu volitelná informatika. Po dobu pěti týdnů se věnovali vzdělávání naších dříve narozených spoluobčanů v oblasti informatiky. Akce sklidila velký úspěch. "Babičky a dědové" odcházeli obohaceny o spousty nových informaci (WORD, EXCEL, POWERPOINT, INTERNET atd.).

« Předchozí 1 9 17 24 27 28 29 30 31 32 Další »

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)