Datum  Obor Název soutěže  Kolo Účastníci Výsledky - umístění 
červen, září Vv  Medicína v historii  celostátní  žáci 7. a 9. ročníku  Pamětní list za výtvarnou práci v soutěži od Hnutí na vlastních nohou Stonožka 
20.9.   Tv  Přespolní běh žáků II. stupně  okresní  chlapci 8. a 9. ročníků  1. místo z 11 škol 
11.10.  Př  Přírodovědný klokan  školní  36 žáků z 8. a 9. ročníků  1. místo - žák 9. B
2. místo - žák 9. C
3. místo - žák 9. B 
17.10.   Tv  Minifotbal  okresní  14 chlapců z 2. stupně  9. místo 
25.10.  Tv  Stolní tenis  okresní  2 týmy z 2. stupně; chlapci a dívky  chlapci 9. ročníku 3 místo z 11 týmů
dívky 7. a 8 ročníku 2. místo z 9 týmů 
25.10.  Vv  Obrázek, který udělá radost hned dvakrát  celostátní  9. žáků z 8. a 9. třídy  žákyně 9. C uspěla a část její práce bude využita  pro Fond ohrožených dětí ke komerčním ůčelům 
1.11.  Vv  Náš kraj  oblastní  žáci ze 4. A, 7. B, 8. B, 9. A, 9. B  1. místo ve fotografii žákyně 4. A 
10.11.  Ch  Mladý chemik  školní  21 žáků  1. místo - žák 9. B
2. místo - žákyně 9.B
3. místo - žákyně 9. A
listopad  Vv  Náš kraj  okresní  žáci 7. ročníku  1. místo - žákyně 9. A
2. místo - žákyně 7. B
3. místo - žákyně 7. B 
16.11.  Dějepisná olympiáda  školní  23 žáků z 9. ročníků, první tři postupují do okresního kola  1. místo - žákyně 9. B
2. místo - žákyně 9. A
3. místo - žákyně 9. B 
21.11.  In  IT-SLOT  celostátní  12 žáků z 2. stupně  nejlepší žák z 8. C se umístil na 57. místě ze 4012 soutěžících 
11.12.  Aj  Olympiáda v Aj  školní  2. stupeň - 75 žáků v obou kategoriích  kategorie IA - 1. místo - žákyně 7.C
kategorie IIA - 1. místo - žák 9. B 
18.12.  Vv  Mladí designéři 2017 - Budoucnost očima dětí  regionální  dobrovolníci z řad žáků školy  Diplom za účast v 5. ročníku - žák 3. B 
21.12.  Ch  Mladý chemik  krajské  3. žáci z 9. ročníků  60. místo obsadil žák 9. B z cca 400 účastníků 
prosinec  Ma  Matematická olympiáda Z5  školní  18 řešitelů z 5. ročníků  do okresního kola postoupili první čtyři žákyně z 5. ročníku 
prosinec - leden  Ch  O nejlepšího laboranta  školní soutěž  62 žáků z 8. ročníků  1. místo - žáci 8. B
2. místo - žáci 8. C
3. místo - žáci 8. B 
12.1.  Čj  Olympiáda v českém jazyce  školní  31 žáků 8. a 9. ročníku  1. místo - žák 9. A
2. místo - žák 9. A
3. místo - žákyně 9. C
první dva postupují do okresního kola 
17.1.  Dějepisná olympiáda  okresní  3 žákyně postupujíci ze školního kola  1. místo - žákyně 9. A
11. - 13. místo - žákyně 9. B 
18.1.  Ze  Zeměpisná olympiáda  školní  56 žáků 2. stupně  vítěz kategorie AT - žák 6. C
                        BT - žák 7. B
                        CJ - žák 9. A
postupují do okresního kola 
24.1.  Ma  Matematická olympiáda Z5  okresní  4 žáci ze školního kola  3. místo - žák 5. C
4. místo - žákyně 5. C
13. místo - žákyně 5. C 
29. 1.   Nj  Konverzační soutěž v Nj  školní  6. žáků 9. ročníku  do okresního kola postupují 2 žákyně z 9. B 
leden  EVVO  Sběr baterií  školní soutěž  žáci školy  jednotlivci: 1. místo - žákyně 4. A
                  2. místo - žákyně 5. C
                  3. místo - žák 5. D
kolektivy: 1. místo - 1. C
                2. místo - 3. D
                3. místo - 4. D 
leden  Př  Biologická olympiáda  školní  26 žáků v kategorii D
31 žáků v kategorii C 
kategorie C: 1. místo - žákyně 9. A
                     2. místo - žákyně 9. A
                     3. místo - žákyně 8. B
kategorie D: 1. místo - žákyně 7. A
                     2. místo - žák 7. B
                     3. místo - žákyně 7. C 
únor Vv  Víte dosti k bezpečnosti?  okresní  7 žáků 2. stupně  3. kategorie: 2. místo - žákyně 8. A
                     3. místo - žákyně 9. B
                     5. místo - žákyně 9. A 
únor  Vv  Víte dosti k bezpečnosti?  okresní  2 žáci z 5. D  účast bez umístění 
únor  Př  Hravě žij zdravě  celostátní  třída 5. C  1. místo ve Středočeském kraji 
5.2.  Čj  Malá Proseč Terezy Novákové  celostátní  3 žáci ze 7. A  bude vyhodnoceno 
7.2.  Nj  Konverzační soutěž v Nj  okresní  2. žákyně postoupily ze školního kola  1. místo - žákyně 9. B
5. -7. místo - žákyně 9. B 
20.2.  Ze  Zeměpisná olympiáda  okresní  3 žáci 2. stupně  kategorie A: 9. - 10. místo - žák 6.C
kategorie B: 5. místo - žák 7. B
kategorie C: 3. místo - žák 9. A 
27.2.  Aj  Olympiáda v Aj  okresní  postupující ze školního kola  11. místo žák 9. B
žákyně 7. C se pro nemoc neúčastnila 
28.2.  Čj  Recitační soutěž  školní  38 žáků z 1. i 2. stupně 

1. místa v I. - III. kategorii:
žákyně 2. C
žák 5. C
žákyně 6. D
ve IV. kategorii: čestné uznání žákyni 8. C 

7.3.  Tv  Okresní přebor v košíkové  okresní  chlapci 2. stupně  2. místo 
15.3.  Hv  Soutěž v sólovém zpěvu  školní  35 žáků 1. stupně  1. místa v I. - III. kategorii:
žákyně 1. D
žák 3. A
žákyně 4. C
žákyně 5. C 
16.3.  Ma  Matematický klokan  školní  68 žáků 2. - 5. tříd  kategorie Cvrček:
1. místo - žák 2. B
2. místo - žák 2. D
3. místo - žák 3. A
kategorie Klokánek:
1. místo - žákyně 5. B
2. místo - žákyně 5. B
3. místo - žák 5. D 
16.3.  Ma  Matematický klokan  školní  60 žáků 2. stupně  kategorie Benjamín:
1. místo - žák 6. A
2. místo - žák 6. B
3. místo - žák 7. C
kategorie Kadet:
1. místo - žák 9. A
2. místo - žákyně 8. B
3. místo - žákyně 9. B 
20.3.  Nj  Konverzační soutěž v Nj  krajské  1 žákěně postupující z okresního kola  9. místo žákyně 9. B (z 11 účastníků) 
21.3.  Čj  Recitační soutěž  okresní  postupující ze školního kola  2. místo žákyně 5. C a postup do krajského kola 
21.3.  Dějepisná olympiáda  krajské  postupující z okresního kola, žákyně 9. A  28.místo z 35 účastníků 
22.3.  Tv  Košíková  krajské  žákyně 2. stupně  2. místo 
22.3.  Ma  Sudoku  školní  27 žáků 2. stupně a 5. C  do okresního kola postoupili: žák 5. C, žák 7. A, žákyně 7. A, žákyně 8. A, žákyně 8. A, žák 9. A, žák 9. B, žákyně 9. B, žák 9. C 
28.3.  Tv  Aerobicová soutěž  okresní  20 žákyň 1. stupně  2. místo žákyně 2. C 
březen  Ma  Matematický klokan  okresní statistika  postupující ze školního kola  3. místo žákyně 5. B 
5.4.  Ma  Pythagoriáda  školní  61 žáků 6. - 8. ročníku  žák 6. A postoupil do okresního kola 
6.4.  Ma  Sudoku  okresní  9 žáků postupujících ze školního kola  15. místo: žák 9. A, žák 9. B, žák 9. C
17. místo: žák 5. C, žák 7. A, žákyně 9. B
20. místo: žákyně 7. A, žákyně 8. A, žákyně 8.A 
6.4.  Ma  Pythagoriáda  školní  13 žáků 5. ročníku  6 žáků postup do okresního kola 
12.4.  Př  Biologická olympiáda  okresní  postupující ze školního kola  8. místo žákyně 7. A 
16.4.  Čj  Souboj čtenářů  celostátní  6. A  103. místo 
17.4.  Ma  Matematická olympiáda  okresní  5 žáků 6. ročníku  7. místo žák 6. D 
18.4.  Vv  Cestou dvou bratří  celostátní  3 žáci 4. E   
23.4.  Př  Biologická olympiáda  okresní  postupující ze školního kola  4. místo - žákyně 9. A
8. místo - žákyně 8. B 
25.4.  Tv  Pohár rozhlasu - atletické přebory  okresní  žáci a žákyně 6. a 7. ročníku  žáci 3 místo ze 17 škol
žákyně 1. místo ze 17 škol 
26.4.  Tv  Pohár rozhlasu - atletické přebory  okresní  žáci a žákyně 8. a 9. ročníku  žáci 2. místo ze 17 škol
žákyně 1. místo ze 17 škol 
2.5.  Dv  Dopravní soutěž mladých cyklistů  okresní  týmy žáků 5. a 8. ročníku  3. místo tým B žáci 5. ročník
3. místo tým M žáci 8. ročníku 
2.5.  Tv  Mc Donald´s Cup  okrskové  1. - 5. ročník  1. místo ze 4 týmů - obě zůčastněná družstva 
11.5.  Vv  Cesta zpět o 100 let  krajské  13 žáků ze 6. a 9. ročníků  vysledky budou 
11.5.  Př  Soutěž hlídek mladých zdravotníků  okresní  tým žákyň 8. a 9. ročníků  dvě žákyně 8. B, dvě žákyně 9. A postoupily do krajského kola 
11.5.  Tv  Mc Donald´s Cup  okresní  1. - 5. ročník  1. místo mladšího týmu
2. místo starší tým z 5 škol 
15.5.  Tv  Mc Donald´s Cup  krajské  1.,3. ročník  6. místo 
16.5.  Tv  Plavecko-běžecký pohár  okresní  16 žáků z 1. - 9. ročníku  do krajského kola postoupili: žák 3. B, žák 4. E, žák 5. C, dvě žákyně 7. B, žákyně 9. B 
17.5.  Tv  Vzpomínka na Regiho Schamse  meziškolní
regionální 
10 žáků 7. ročníků -
2 týmy 
1. místo: tým žáků ze 7. A
5. místo: tým žák 7. A, žáci 7. C
jednotlivci chlapci 1. a 2. místo
                 dívky 1. a 2. místo 
19.5.  Čj  Malá Proseč Terezy Novákové  celostátní  1 žákyně 9. A  3. místo ve III. kagegorii žákyně 9. A 
22.5.  Tv  Pohár rohlasu - atletické přebory  krajské  žákyně 6. - 9. ročníku postupující z okresního kola  mladší žákyně 6. místo
starší žákyně 4. místo 
25.5.  Př  Soutěž hlídek mladých zdravotníků  krajské  postupující ze školního kola  6. - 10. místo 
29.5.  Ma  Pythagoriáda  okresní  postupující ze školního kola  1. místo: žák 5. D
5. místo: žákyně 5. B
6. místo: žákyně 5. C
7. místo: žák 5. D 
29.5.  Ma  Pythagoriáda  okresní  postupující ze školního kola  9. místo žák 6. A 
30.5.  Tv  Plavecko-běžecký pohár  krajské  postupující z okresního kola   
31.5.  VPŽ  Soutěž o nejlepší návrh titulní fotografie na Školní diář  školní  10 návrhů ze 7 tříd - 2. C, 3. C, 4. E, 6. A, 6. D, 8. C  zvítězil návrh 8. C 
21.6.  Vz  Soutěž v laické předlékařské pomoci pro žáky 2. stupně ZŠ  okresní  2 týmy - 6 žákyň z 8. a 9. ročníku  1. místo tři žákyně, všechny 9. A 
červen  Vv  Moje oblíbená pohádka - děti malují pro Konto bariéry  celorepubliková  11 žáků 6. - 8. ročníku  bude vyhodnoceno 
červen  Vv  Šťastné stáří očima dětí  celorepubliková  7 žáků 8. - 9. ročníku  bude vyhodnoceno 
červen  Vv  Tady je Krakonošovo  celorepubliková  11 žáků 6. - 8. ročníku  bude vyhodnoceno 
červen  Vv  Republice k narozeninám  celorepubliková  18 žáků 6., 7., 9. ročník  bude vyhodnoceno 
červen  Vv  Můj barevný sen  celorepubliková  5 žáků 6. a 9. ročníku  bude vyhodnoceno 

PLÁN NA PRVNÍ DNY ŠKOLNÍ DOCHÁZKY PRO PRVŇÁČKY

Od pondělí 3. září 2018 do pátku 7. září 2018 zkrácené vyučování. Více informací zde. Od pondělí 10. září 2018 vyučování podle rozvrhu.

ÚŘEDNÍ HODINY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN, PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Pondělí od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Jiné dny po telefonické dohodě na tel: 312 316 900. Více informací o předškoláčkovi zde.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.