Základní informace o školní jídelně

Školní jídelna je součástí základní školy a připravuje obědy pro žáky a zaměstnance.

Při přípravě obědů dáváme přednost české kuchyni, kde dbáme na zásady správné výživy.

Součástí oběda je: polévka, hlavní jídlo, nápoj, zeleninový nebo ovocný salát/ ovoce/ moučník/ mléčné výrobky.

Na sestavení pestrého jídelníčku se podílí stravovací komise (tj. vedoucí školní jídelny, hlavní kuchařka, rodič, žák školního parlamentu a vedení školy).

Vaříme také pro cizí strávníky, kteří k nám můžou přijít na oběd, nebo si ho vyzvednout do přinesených nádob a to za 60,- Kč. (v ceně je polévka, hlavní jídlo, nápoj + salát, moučník nebo ovoce dle jídelního lístku)

O prvních třídních schůzkách je pro rodiče připravena ochutnávka hlavního jídla, na kterou Vás tímto zveme.

PLÁN NA PRVNÍ DNY ŠKOLNÍ DOCHÁZKY PRO PRVŇÁČKY

Podrobné informace naleznete zde...

Ohlédnutí za oslavami 80. výročí školy

Vystoupení školní družiny Lijavec - Rádio DVOJKA. Odkaz: http://www.rozhlas.cz/dvojka/zaznamy/#/2017-06-04 (nepůjde-li pustit, vyhledejte R DVOJKA na internetu) Vysílání dne 4. 6. 2017 v 15:00 Hod (3 x 60). Velmi pěkný rozhovor, reprezentace školy. Poděkování všem účastníkům tohoto vystoupení. Ing. Miriam Piskačová, ředitelka školy