Základní informace o školní jídelně

Školní jídelna je součástí základní školy a připravuje obědy pro žáky a zaměstnance.

Při přípravě obědů dáváme přednost české kuchyni, kde dbáme na zásady správné výživy.

Součástí oběda je: polévka, hlavní jídlo, nápoj, zeleninový nebo ovocný salát/ ovoce/ moučník/ mléčné výrobky.

Na sestavení pestrého jídelníčku se podílí stravovací komise (tj. vedoucí školní jídelny, hlavní kuchařka, rodič, žák školního parlamentu a vedení školy).

Vaříme také pro cizí strávníky, kteří k nám můžou přijít na oběd, nebo si ho vyzvednout do přinesených nádob a to za 60,- Kč. (v ceně je polévka, hlavní jídlo, nápoj + salát, moučník nebo ovoce dle jídelního lístku)

O prvních třídních schůzkách je pro rodiče připravena ochutnávka hlavního jídla, na kterou Vás tímto zveme.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.