Základní informace o školní jídelně

Školní jídelna je součástí základní školy a připravuje obědy pro žáky a zaměstnance.

Při přípravě obědů dáváme přednost české kuchyni, kde dbáme na zásady správné výživy.

Součástí oběda je: polévka, hlavní jídlo, nápoj, zeleninový nebo ovocný salát/ ovoce/ moučník/ mléčné výrobky.

Na sestavení pestrého jídelníčku se podílí stravovací komise (tj. vedoucí školní jídelny, hlavní kuchařka, rodič, žák školního parlamentu a vedení školy).

Vaříme také pro cizí strávníky, kteří k nám můžou přijít na oběd, nebo si ho vyzvednout do přinesených nádob a to za 60,- Kč. (v ceně je polévka, hlavní jídlo, nápoj + salát, moučník nebo ovoce dle jídelního lístku)

O prvních třídních schůzkách je pro rodiče připravena ochutnávka hlavního jídla, na kterou Vás tímto zveme.

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

Adventní čas v Základní škole T. G. Masaryka v Poděbradech

Vánoční trhy 27. 11. 14.30 - 16.30 h. ve Školní ul. 28. 11. 14.30 - 16.30 h. na Žižkově Rozsvícení vánočního stromu a vánoční pohoštění 27. 11. od 16.00 h. ve Školní ul. Vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program „Zimní čas“ 13. 12. v 17.00 h. v Divadle Na Kovárně Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice v Divadle Na Kovárně a jeho hosté 14. 12. v 17.00 h. Na setkání s Vámi se těší žáci a zaměstnanci školy.

TŘÍDNÍ SETKÁNÍ

V rámci sdílení zkušeností si Vás dovolujeme pozvat na ukázku příkladu osvědčené praxe v naší škole - Třídní setkání na téma prevence kouření včetně kouření elektronických cigaret. Bližší informace ZDE