Doplňková činnost

Příspěvková organizace může provádět na základě schválené zřizovací listiny a vydaných živnostenských oprávnění doplňkovou činnost.
Naše škola realizuje doplňkovou činnost v těchto oblastech:
  · pronájem tělocvičny
· pronájem učeben za účelem pořádání vzdělávacích kurzů, školení a seminářů

Aktuální ceník služeb
Tělocvična velká: 300 Kč na hodinu
Tělocvična malá (sportovní aktivity bez míče): 150 Kč na hodinu
Učebny: smluvní cena 100 Kč až 250 Kč na hodinu
Ostatní prostory, činnosti: smluvní cena

Služby lze dohodnout s vedením školy, kontaktní osoba je pan Mgr. Vlastislav Sýkora, statutární zástupce ředitelky školy, +420 312 316 902, email: sykora@zstgmpodebradycz

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU SE SNÍDANÍ S NOVOU

Podrobné informace naleznete zde...

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ NA TVÉ ŠKOLE

20. 10. 2017, ZŠ TGM Poděbrady, 9 - 16 hodin. Cool přednášky místo učení, vaření s profíky, ochutnávka dobrot, soutěže a zábavné hry! Vezmi odpoledne s sebou tátu, mámu nebo prarodiče. Bavit se budeme všichni!

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.