Doplňková činnost

Příspěvková organizace může provádět na základě schválené zřizovací listiny a vydaných živnostenských oprávnění doplňkovou činnost.
Naše škola realizuje doplňkovou činnost v těchto oblastech:
  · pronájem tělocvičny
· pronájem učeben za účelem pořádání vzdělávacích kurzů, školení a seminářů

Aktuální ceník služeb
Tělocvična velká: 300 Kč na hodinu
Tělocvična malá (sportovní aktivity bez míče): 150 Kč na hodinu
Učebny: smluvní cena 100 Kč až 250 Kč na hodinu
Ostatní prostory, činnosti: smluvní cena

Služby lze dohodnout s vedením školy, kontaktní osoba je pan Mgr. Vlastislav Sýkora, statutární zástupce ředitelky školy, +420 312 316 902, email: sykora@zstgmpodebradycz

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.