Doplňková činnost

Příspěvková organizace může provádět na základě schválené zřizovací listiny a vydaných živnostenských oprávnění doplňkovou činnost.
Naše škola realizuje doplňkovou činnost v těchto oblastech:
  · pronájem tělocvičny
· pronájem učeben za účelem pořádání vzdělávacích kurzů, školení a seminářů

Aktuální ceník služeb
Tělocvična velká: 300 Kč na hodinu
Tělocvična malá (sportovní aktivity bez míče): 150 Kč na hodinu
Učebny: smluvní cena 100 Kč až 250 Kč na hodinu
Ostatní prostory, činnosti: smluvní cena

Služby lze dohodnout s vedením školy, kontaktní osoba je pan Mgr. Vlastislav Sýkora, statutární zástupce ředitelky školy, +420 312 316 902, email: sykora@zstgmpodebradycz

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 14. 3. 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků, ale i pro širokou veřejnost a příznivce naší školy. Budou pro ně připraveny nejen ukázky učeben 1. stupně a odborné učebny 2. stupně, ale i ostatní prostory obou budov naší školy.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

25. 5. 2018 - 3. 6. 2018, cena 7.490,- Kč. Doprava lux busem, plná penze, hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar), výlet překvapení.

POPTÁVÁME POZICI UČITELE/KY NA 1. STUPEŇ

Nástup březen / duben 2018. Plný úvazek.