Ing. Miriam Piskačová Ing. Miriam Piskačová

Mgr. Jana Smíšková Mgr. Jana Smíšková

zástupkyně ředitelky výchovný poradce pro oblast specifických poruch učení a chování

Mgr. Vlastislav Sýkora Mgr. Vlastislav Sýkora

statutární zástupce ředitelky

Lenka Čechová Lenka Čechová

hospodářka školy

Lucie Vrbická Lucie Vrbická

rozpočtářka školy

Mgr. Radka Vrchotová Mgr. Radka Vrchotová

školní metodik prevence rizikového chování

Mgr. Radka Martínková Mgr. Radka Martínková

výchovná poradkyně, kariérové poradenství

CHARAKTERISTIKA ŠKOLY

Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk je městkou, plně organizovanou školou s maximální kapacitou 930 žáků a nachází se v krásném prostředí lázeňského města Poděbrady. Slavnostně byla otevřena v roce 1937. Dnes sídlí ve dvou budovách, ve Školní ulici se nachází ředitelství a učebny 1., 2. stupně a oddělení družiny. V Žižkově ulici je 8 učeben 1. stupně a oddělení školní družiny. Vyučování probíhá podle školního vzdělávacího programu Spektrum.

Ohlédnutí za oslavami 80. výročí školy

Vystoupení školní družiny Lijavec - Rádio DVOJKA. Odkaz: http://www.rozhlas.cz/dvojka/zaznamy/#/2017-06-04 (nepůjde-li pustit, vyhledejte R DVOJKA na internetu) Vysílání dne 4. 6. 2017 v 15:00 Hod (3 x 60). Velmi pěkný rozhovor, reprezentace školy. Poděkování všem účastníkům tohoto vystoupení. Ing. Miriam Piskačová, ředitelka školy

Volná pracovní pozice

Poptáváme pracovní pozici: Učitelka AJ. Nástup 1. 9. 2017.