Ing. Miriam Piskačová Ing. Miriam Piskačová

Mgr. Jana Smíšková Mgr. Jana Smíšková

zástupkyně ředitelky, výchovný poradce pro oblast specifických poruch učení a chování

Mgr. Vlastislav Sýkora Mgr. Vlastislav Sýkora

statutární zástupce ředitelky

Lenka Čechová Lenka Čechová

hospodářka školy

Lucie Vrbická Lucie Vrbická

rozpočtářka školy

Mgr. Radka Vrchotová Mgr. Radka Vrchotová

výchovná poradkyně

Mgr. Radka Martínková Mgr. Radka Martínková

výchovná poradkyně, kariérové poradenství

Mgr. Veronika Slavětínská Mgr. Veronika Slavětínská

školní metodik prevence

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.