WOMEN FOR WOMEN WOMEN FOR WOMEN

Obecně prospěšná společnost především pomáhá sólo matkám, které se ocitly v tíživé životní situaci.

Projekt Zdravá škola Projekt Zdravá škola

Škola je účastníkem projektu Zdravá škola Město Poděbrady

Školní parlament Školní parlament

Školní parlament

Comenius Comenius

CHARAKTERISTIKA ŠKOLY

Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk je městkou, plně organizovanou školou s maximální kapacitou 930 žáků a nachází se v krásném prostředí lázeňského města Poděbrady. Slavnostně byla otevřena v roce 1937. Dnes sídlí ve dvou budovách, ve Školní ulici se nachází ředitelství a učebny 1., 2. stupně a oddělení družiny. V Žižkově ulici je 8 učeben 1. stupně a oddělení školní družiny. Vyučování probíhá podle školního vzdělávacího programu Spektrum.

Ohlédnutí za oslavami 80. výročí školy

Vystoupení školní družiny Lijavec - Rádio DVOJKA. Odkaz: http://www.rozhlas.cz/dvojka/zaznamy/#/2017-06-04 (nepůjde-li pustit, vyhledejte R DVOJKA na internetu) Vysílání dne 4. 6. 2017 v 15:00 Hod (3 x 60). Velmi pěkný rozhovor, reprezentace školy. Poděkování všem účastníkům tohoto vystoupení. Ing. Miriam Piskačová, ředitelka školy

Volná pracovní pozice

Poptáváme pracovní pozici: Učitelka AJ. Nástup 1. 9. 2017.