Zasloužili jsme si titul – ŠKOLA PRO DEMOKRACII!

Již mnoho let pracuje na naší škole žákovský parlament.

Parlament je rozdělený:

- I. stupeň na obou budovách
- II. stupeň hlavní budova

Stali jsme se KONZULTAČNÍM A PORADENSKÝM CENTREM v oboru zakládání žákovských parlamentů a podporou pro získání titulu ŠKOLA PRO DEMOKRACII.

NAŠE HESLO – CHCEME SE SPOLUPODÍLET NA AKTIVITÁCH NAŠÍ ŠKOLY!

E-mail: parlament@zstgmpodebrady.cz  parlament.zizkov@seznam.cz

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.