LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

Adventní čas v Základní škole T. G. Masaryka v Poděbradech

Vánoční trhy 27. 11. 14.30 - 16.30 h. ve Školní ul. 28. 11. 14.30 - 16.30 h. na Žižkově Rozsvícení vánočního stromu a vánoční pohoštění 27. 11. od 16.00 h. ve Školní ul. Vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program „Zimní čas“ 13. 12. v 17.00 h. v Divadle Na Kovárně Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice v Divadle Na Kovárně a jeho hosté 14. 12. v 17.00 h. Na setkání s Vámi se těší žáci a zaměstnanci školy.

TŘÍDNÍ SETKÁNÍ

V rámci sdílení zkušeností si Vás dovolujeme pozvat na ukázku příkladu osvědčené praxe v naší škole - Třídní setkání na téma prevence kouření včetně kouření elektronických cigaret. Bližší informace ZDE

Zde naleznete potřeby pro školní rok 2017/2018

VÍTEJTE

Zveme vás formou virtuální prohlídky na návštěvu ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady a  video zrekonstruované budovy školy na Žižkově

Prohlédněte si plně vybavené učebny 1. stupně s dataprojektory, kmenové třídy 2. stupně, jejichž součástí jsou také dataprojektory a které jsou zároveň zaměřeny dle odbornosti, oddělení družiny i školní jídelnu. Nedílnou součástí školy je kvalitní zázemí, které tvoří zrekonstruované školní hřiště, počítačové pracovny s postupně obnovovaným softwarem, odborné pracovny s digitálním mikroskopem, vizualizérem, chemická laboratoř. Výuka pracovních činností probíhá nejen ve školní dílně, cvičné kuchyni, ale také na nově vybudovaném školním pozemku za budovou školy, jehož součástí je i moderní skleník. V hodinách pracovního vyučování 1. stupně žáci využívají novou pracovnu s keramickou pecí. Pravidelně je vybavováno i materiální zázemí učeben.

více o škole

Betlémování 4. C a 5. C Betlémování 4. C a 5. C
13.12.2017

Co se pod tímto tajuplným názvem ukrývá? Je to pět vánočních zastavení v královském městě Kutná Hora, které pro děti připravila tamní agentura Veselý lidový rok.

Pozvánka na třídní setkání Pozvánka na třídní setkání
12.12.2017

„Proti kouření hravě“ a „Pojďme s dobou a nekuřme“

Vánoční setkání s rodiči ve 3. C Vánoční setkání s rodiči ve 3. C
12.12.2017

V pondělí odpoledne strávili žáci 3. C a jejich rodiče společné chvíle vyráběním vánočních věnečků a zdobením perníčků.

zobrazit starší novinky

skolni-parlament projekt-zdrava-skola pohodova-skola