Abeceda peněz

10.10.2019

Naše škola se zapojuje do řady projektů. V letošním roce se žáci IV. C za pomoci České spořitelny zúčastní projektu Abeceda peněz. Za cíl si všichni účastníci kladou zlepšit svou finanční gramotnost. Současně všechny konané aktivity podporují týmovost, strategické myšlení, kreativitu.

Od banky jsme získali půjčku na rozjezd firmy, kterou jsme pojmenovali Duhovník. Název má v sobě symboliku. Jsme firma, kterou baví dělat rozličné věci, kterými se snažíme udělat radost lidem okolo sebe. Pakliže bude naše počínání prosperující, tedy ziskové, rádi bychom část výdělku poskytli potřebným. A jestliže zbyde něco i pro nás, přispějeme si tím na výlet. O konkrétních krocích vás dál budeme informovat, ale už teď vás můžeme pozvat na náš Jarmark, který se bude konat v České spořitelně dne 11. 12. 2019 od 14:30 hodin. My se již byli podívat, kde akce bude probíhat a chystáme pro vás vystoupení a řadu výrobků.

Žáci ze IV. C a tř. uč. Monika Szabóová

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.