Čarodějnický rej na Žižkově

15.05.2019

Když se po letech setkají tři kamarádky Bludimíra, Vochechule a Greny, je to velká zábava a to především pro děti. Bludimíra připravuje s pomocí svých dětských učedníků pohoštění. Všude samá havěť, je třeba ji zlikvidovat! A to by dětem šlo. Po rozcvičce s Greny může začít ta pravá čarozábava. Připravit košťata a jedeme! Přelézáme, podlézáme, posíláme a létáme! Vochechule nám k tomu pouští tu správnou muziku. Co to ale voní? Z pece se line příjemná vůně. Žádná škvařená kůže, vlasy. Bludimíra, Vochechule a Greny jsou hodné čarodějnice. Je to pizza, Turbo pizza! Děti pojídají pizzu a přitom přihlíží hodnocení výtvarné soutěže. Bylo těžké vybrat ty nejzdařilejší čaroděje a čarodějnice, které děti ve svých družinách v malých skupinkách vytvořily. Podařily se všechny. Po vyhodnocení pokračují soutěže a diskotéka. To už se nám ale čarodějničtí učni začínají rozlétávat domů. Nakonec to zabalí i Bludimíra, Vochechule a Greny. Za pár let se zase sejdou a děti u toho určitě nebudou chybět.

Vychovatelky ze Žižkova, B, V a G.

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE

na školní rok 2019/2020. Zástup za mateřskou dovolenou.