Čarodějnický rej na Žižkově

15.05.2019

Když se po letech setkají tři kamarádky Bludimíra, Vochechule a Greny, je to velká zábava a to především pro děti. Bludimíra připravuje s pomocí svých dětských učedníků pohoštění. Všude samá havěť, je třeba ji zlikvidovat! A to by dětem šlo. Po rozcvičce s Greny může začít ta pravá čarozábava. Připravit košťata a jedeme! Přelézáme, podlézáme, posíláme a létáme! Vochechule nám k tomu pouští tu správnou muziku. Co to ale voní? Z pece se line příjemná vůně. Žádná škvařená kůže, vlasy. Bludimíra, Vochechule a Greny jsou hodné čarodějnice. Je to pizza, Turbo pizza! Děti pojídají pizzu a přitom přihlíží hodnocení výtvarné soutěže. Bylo těžké vybrat ty nejzdařilejší čaroděje a čarodějnice, které děti ve svých družinách v malých skupinkách vytvořily. Podařily se všechny. Po vyhodnocení pokračují soutěže a diskotéka. To už se nám ale čarodějničtí učni začínají rozlétávat domů. Nakonec to zabalí i Bludimíra, Vochechule a Greny. Za pár let se zase sejdou a děti u toho určitě nebudou chybět.

Vychovatelky ze Žižkova, B, V a G.
 

ADAPTAČNÍ KURZ ŽÁKŮ 6. ROČNÍKŮ

Bližší informace včetně přihlášky naleznete zde.

DOPLŇKOVÉ VOLBY ČLENA ŠKOLSKÉ RADY ZA ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

V souladu s § 167 Školského zákona vyhlašuje ředitel školy doplňkové volby člena školské rady za zákonné zástupce. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím přihlašovacího lístku odevzdaným v kanceláři školy do 29.8.2019. Přihláška ke stažení zde.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTKY PEDAGOGA. Bližší informace na tel. č. 733 708 162

ÚŘEDNÍ HODINY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN - pondělí od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Jiné dny po telefonické dohodě na tel: 312 316 900.