Cvičení v přírodě 6.B a 6.C

01.10.2018
Dne 27.9.2018 se žáci 6.B a 6.C zúčastnili cvičení v přírodě. Trasa byla naplánovaná do nedaleké Přední Lhoty. Zde je čekala stavba improvizovaného přístřeší, v našem případě se jednalo o stan. Žáci byli rozděleni do skupin. Každá skupina měla za úkol postavit a obydlet stan v co nejkratší době. Žáci měřili síly nejen mezi skupinami, ale zároveň se jednalo i o mezitřídní klaní. Při zpáteční cestě se dozvěděli něco o orientaci v přírodě pomocí různý přírodních jevů a úkazů. Celé dopoledne včetně počasí vyšlo na výbornou.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.