HALLOWEEN

07.11.2019

Poslední říjnový den nás již tradičně navštívili duchové a příšery ze záhrobí. Členové žákovského parlamentu si pro svoje nejmenší spolužáky připravili zábavné halloweenské aktivity, kterými jim zpestřili dopolední vyučování. Vstupenku do záhrobí si museli žáci prvních tříd zasloužit zpěvem. Potom již překonávali překážky, jako byl hod krysou, přechod přes bažinu, mozkorvoucí kvíz, a další. Ač se monstra snažila, co mohla, děti všechny úkoly zvládly a mohly být propuštěny zpět do svých tříd.

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.