HOLA, HOLA, PŘEDŠKOLÁČEK VOLÁ

08.10.2019

Nakoukněme pod pokličku první hodině Předškoláčka.

Odpoutání od rodičů, nesmělé krůčky do třídy, pohádkový příběh o Kaštánkovi, malování, zpívání i cvičení rukou, to vše si naši nejmenší vyzkoušeli hned při prvním setkání. A šlo jim to moc dobře. Přišli usměvaví a připravení.
Ještě je čeká hodně setkání na to, aby se dobře připravili na vstup do školy. Držme jim palce!

M. Szabóová, D. Šafránková

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.