Jak 5. B prožila oslavy republiky?

05.11.2018

Oslavy jsme započali návrhem poštovní známky k významnému výročí republiky. Někdo nakreslil českého lva, jiní známá a oblíbená místa naší republiky. Navštívili jsme Legiovlak, kde jsme poznali život na Transsibiřské magistrále. Společně jsme se dále vydali do Polabského muzea v Poděbradech, kde nás výstavou provedla její kurátorka MgA. Šeberlová. Také jsme si vyzkoušeli práci s pomocníky v dřívější domácnosti. Všichni jsme si připravili prezentaci o významných a zajímavých osobnostech z kultury a vědy v průběhu století. Na závěr jsme na vlastní oči prožili vpád sovětských vojsk v roce 1968 v oživlé historické ukázce.

Celý týden nám přinesl spoustu zajímavého.

5. B

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

Více informací o předškoláčkovi zde. NÁHRADNÍ TERMÍNY: 1.4. odpadá z důvodu zápisu do 1. tříd, náhradní termín bude 25.3. od 15.00 do 16.00 hod.; 29.4. odpadá z důvodu ředitelského volna, náhradní termín bude 20.5. od 15.00 do 16.00 hod.