Kladivo a brusný papír

04.10.2019
“Kladivo má divné nápady, hřebíky bít stále do hlavy. Když se zeptáte, co ho k tomu ponouká, jen zatlouká a zatlouká.”

Žáci 5. C navštívili v rámci pracovního vyučování naši školní dílnu, seznámili se s názvy základního nářadí a vyzkoušeli si práci se dřevem: brousili a zatloukali hřebíky a špalíčky proměnili v krásné ježky

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.