Návštěva učitelů a ředitelů partnerských škol ve výuce

08.04.2011
Vzájemné návštěvy učitelů a vedení škol slouží k výměně zkušeností, načerpání nových inspirací pro výuku, k debatě o rozvoji dovedností, které musí mít každý dobrý čtenář. Učitelé také promýšlejí, jak jednotlivá výuková témata provazovat a učit je v souvislostech. Výstupem setkání jsou modelové hodiny, které slouží jako příklad dobré praxe pro ostatní školy.
Našim projektovým partnerům se kvalitně připravená akce velmi líbila, oceňovali její bezchybnou organizaci, velký počet "otevřených dveří" vyzývajících k návštěvě, dobře naplánované hodiny, nasazení a pohotovost učitelů při jejich realizaci. V neposlední řadě pracovité a aktivní žáky ve třídách i dobrý oběd ve školní jídelně. Poděkování patří všem, kteří se do akce zapojili.
Více o projektu a zapojených školách zde.

JiM
Více fotografií zde.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.