Ocenění žáků 9. tříd ředitelkou školy

27.06.2019

24. června se 13 žáků 9. tříd setkalo v knihovně školy s paní ředitelkou Ing. Piskačovou. Výběr žáků nebyl náhodný. Jednalo se o žáky, kteří za celou svou školní docházku vynikali prospěchem, účastnili se sportovních a vědomostních soutěží a rovněž se podíleli na chodu své třídy. Nejprve paní třídní učitelky Mgr. Hubálková a Mgr. Vorlíčková představily jednotlivé žáky a poté sami žáci sdělovali své zážitky ze studia na základní škole. Hodnocení naší školy a jejich zaměstnanců bylo velmi pozitivní. Po malém občerstvení následovaly gratulace a paní ředitelka předala žákům knihu s věnováním. Tento nevšední zážitek a jeho uvolněnou atmosféru si budou žáci určitě dlouho pamatovat.

JiH

NÁRODNÍ TESTOVÁNÍ SCIO - JARO 2019

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Národním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2019.

ÚŘEDNÍ HODINY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Pondělí od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Jiné dny po telefonické dohodě na tel: 312 316 900.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTKY PEDAGOGA. Bližší informace na tel. č. 733 708 162