Školení požární hlídky

06.12.2018

Jako členky požární hlídky a vyučující tématiky ochrany člověka za běžných rizik a mimořádných událostí (dále jen OČMU) jsme se zúčastnily vzdělávacího programu pro učitele základních škol na stanici Hasičského záchranného sboru Nymburk. Seminář byl zaměřen na interaktivní seznámení se s teorií OČMU, s praktickými ukázkami a s příklady z praxe. Děkujeme všem pořadatelům za poučný a skvěle strávený den.

Mgr. Veronika Jeníková a Ing. Markéta Vaňková

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.