Slavnost Slabikáře

Prvňáci mají za sebou již dva měsíce pilné práce.

Úspěšně zvládli přípravné období, naučili se některá písmenka a z nich skládat první slabiky. Nyní už nastal čas zavřít Živou abecedu a nahlédnout do Slabikáře. Ten jim otevře cestu ke čtení, knížkám a vzdělávání. Slavnost s předáváním Slabikářů si prvňáčci užili se staršími spolužáky ze 4. D, kteří si pro ně, pod vedením paní učitelky, připravili pohádku, minioperetku Červená Karkulka od Zdeňka Svěráka. Děkujeme za velmi milé vystoupení. Budoucí čtenáři dostali ještě barevnou záložku a my jim držíme palce, ať jim jde čtení s lehkostí.

Kateřina Šmídová, Věra Sýkorová, Monika Szabóová

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.