Stále se něco děje

10.10.2019
Třída IV. C od začátku školního roku samozřejmě nezapomíná na školní povinnosti, ale stíháme se i bavit. Třebas při jízdě na koloběžce při cvičení v přírodě, na vystoupení v Koutech, na Putování za knihou nebo třeba v Červených Janovicích při 100. výročí zdejšího založení Sokola. Při činnostech se rádi podělíme o již získané dovednosti a současně získáváme nové, pozorujeme, inspirujeme se, obohacujeme se.

Žáci IV. C a tř. uč. Monika Szabóová

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.