Střelecký závod

10.10.2019

Proběhl již 5. ročník střeleckého klání. Již podruhé se závod uskutečnil ve škole v Milovicích. Opět naši školu odjelo reprezentovat deset žáků, tedy dva týmy. Střílelo se ze vzduchovky vleže. Svým výkonem si jeden z týmů vybojoval 2. místo.  Závod se koná na počest Regiho Schamse. Letos byl naplánován bohatý doprovodný program, prohlídka Mordové rokle spojená s ukázkou vojenských zbraní.

Monika Szabóová

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.