Technika a věda na Festivalu vědy

11.09.2018
Stejně jako minulý rok jsme navštívili oblíbenou vědecko-technickou laboratoř u Vítězného náměstí v Praze, abychom si vyzkoušeli vědu naživo. Každý kdo chtěl, si našel svůj oblíbený obor a pokud chvilku vyčkal, mohl proniknout do světa mikrobiologie, entomologie, parazitologie, aplikované matematiky, strojírenství, robotiky, fyzikální chemie, astrofyziky, genetiky, aj. Vysoké školy se zde poutavou formou prezentovaly skrze interaktivní stánky, kde mladí návštěvníci mohli bádat, tvořit a hlavně žasnout nad světem, který pro nás některé donedávna patřil do knížek a filmů žánru sci-fi.
Děkuji všem zúčastněným žákům za příjemně strávený den.

Jen

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

Více informací o předškoláčkovi zde. NÁHRADNÍ TERMÍNY: 1.4. odpadá z důvodu zápisu do 1. tříd, náhradní termín bude 25.3. od 15.00 do 16.00 hod.; 29.4. odpadá z důvodu ředitelského volna, náhradní termín bude 20.5. od 15.00 do 16.00 hod.