Veselé zoubky

07.02.2019

První ročníky zahájily preventivní program „Veselé zoubky“. Za materiální podpory DM drogerie se pustily do nácviku péče o chrup.

Pohádka o Hurvínkovi a jeho potížích se zuby navodila téma, interaktivní výuka nás provedla péčí a stavbou zubů, správnou výživou, návštěvou zubařské ordinace. Vyzkoušeli jsme techniku čištění zubů, povídali jsme si o chybách při čištění, o správném výběru kartáčků, o pravidelnosti a důslednosti v péči o zuby. Za pomocí hádanek a kvízů jsme si své znalosti ještě prověřili. 
Díky pracovnímu sešitu a dárkové zubní sadě, můžeme ve správné péči o zuby pokračovat i doma. 
 
Šaf.
 

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.