Výročí Jana Palacha

08.02.2019
Během lednových hodin dějepisu a výchovy pro život si žáci VIII.A připomněli osobnost Jana Palacha – studenta, který se upálil na protest proti okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy. Jejich úkolem bylo vyhledávat informace k jeho životu, připravit prezentaci a svou práci představit svým spolužákům. Výsledkem jejich práce byla společná nástěnka umístěná v 1. patře na budově ve Školní ulici, kterou si mohou prohlédnout i žáci jiných tříd.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.