Září ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

12.10.2018

První společný měsíc se nesl v duchu poznávání nových pravidel a kamarádů. Děti se seznamovaly s důležitými telefonními čísly a se správnými reakcemi na nenadálé a nebezpečné situace. V rámci toho, že v září je Mezinárodní den první pomoci, navštívily jsme s dětmi hasičskou záchrannou stanici v Poděbradech. Kromě praktických a zajímavých informací se děti podívaly na kompletní výbavu zásahového vozidla a bezpečnostního oděvu. Tímto mockrát děkujeme oddílu C!

K měsíci září patří odlet tažných ptáků, kde jsme se věnovaly převážně vlaštovkám. Celý měsícem nás provázela tématika hub – jak v četbě, povídání, výtvarné i pracovní činnosti.

Vychovatelky Haltuchová, Trněná

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.