Září ve školní družině (oddělení č. 3, 4)

12.10.2018

První společný měsíc se nesl v duchu poznávání nových pravidel a kamarádů. Děti se seznamovaly s důležitými telefonními čísly a se správnými reakcemi na nenadálé a nebezpečné situace. V rámci toho, že v září je Mezinárodní den první pomoci, navštívily jsme s dětmi hasičskou záchrannou stanici v Poděbradech. Kromě praktických a zajímavých informací se děti podívaly na kompletní výbavu zásahového vozidla a bezpečnostního oděvu. Tímto mockrát děkujeme oddílu C!

K měsíci září patří odlet tažných ptáků, kde jsme se věnovaly převážně vlaštovkám. Celý měsícem nás provázela tématika hub – jak v četbě, povídání, výtvarné i pracovní činnosti.
 
Vychovatelky Haltuchová, Trněná
 

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.