ZOO

13.06.2018

Třídy 8. a 9. B se společně vydaly na výlet do pražské ZOO. Cílem některých žáků bylo navštívit adoptovanou vakoveverku létavou (viz ilustrační foto), jiní aby si užili společného dne ve společnosti zástupců říše živočichů. Během návštěvy vzniklo spoustu krásných fotografií, mezi které patří bezpochyby i ty žákovské, kterými se některé skupiny žáků nominovaly do mezitřídní soutěže o nejoriginálnější fotografii se ZOO tématikou. Vítězné fotografie – v 8. B: „želva Pája“ a v 9. B: „lemur parta“.

Děkujeme všem účastníkům za příjemně strávený den.

Mgr. Jeníková a Mgr. Vorlíčková

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE

na školní rok 2019/2020. Zástup za mateřskou dovolenou.