Základní informace o školní jídelně

Školní jídelna je součástí základní školy a připravuje obědy pro žáky a zaměstnance.

Při přípravě obědů dáváme přednost české kuchyni, kde dbáme na zásady správné výživy.

Součástí oběda je: polévka, hlavní jídlo, nápoj, zeleninový nebo ovocný salát/ ovoce/ moučník/ mléčné výrobky.

Na sestavení pestrého jídelníčku se podílí stravovací komise (tj. vedoucí školní jídelny, hlavní kuchařka, rodič, žák školního parlamentu a vedení školy).

Vaříme také pro cizí strávníky, kteří k nám můžou přijít na oběd, nebo si ho vyzvednout do přinesených nádob a to za 60,- Kč. (v ceně je polévka, hlavní jídlo, nápoj + salát, moučník nebo ovoce dle jídelního lístku)

O prvních třídních schůzkách je pro rodiče připravena ochutnávka hlavního jídla, na kterou Vás tímto zveme.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.