Doplňková činnost

Příspěvková organizace může provádět na základě schválené zřizovací listiny a vydaných živnostenských oprávnění doplňkovou činnost.
Naše škola realizuje doplňkovou činnost v těchto oblastech:
  · pronájem tělocvičny
· pronájem učeben za účelem pořádání vzdělávacích kurzů, školení a seminářů

Aktuální ceník služeb
Tělocvična velká: 300 Kč na hodinu
Tělocvična malá (sportovní aktivity bez míče): 150 Kč na hodinu
Učebny: smluvní cena 100 Kč až 250 Kč na hodinu
Ostatní prostory, činnosti: smluvní cena

Služby lze dohodnout s vedením školy, kontaktní osoba je pan Mgr. Vlastislav Sýkora, statutární zástupce ředitelky školy, +420 312 316 902, email: sykora@zstgmpodebradycz

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ VE ČTVRTEK 31. LEDNA 2019

Našim prvňáčkům jsme při příležitosti vydání prvního vysvědčení připravili slavnostní oběd s paní ředitelkou. Žáci 1. stupně Učíme se navzájem – žáci si vyzkouší roli paní učitelky. Opravdová škola hrou - tradiční i méně známé deskové hry. Poznáváme nové i skoro zapomenuté hry. Žáci 2. stupně Společenská lekce vhodného chování. Žáci se naučí tanec 30. let. Swing nepatří do starého železa, ale stále žije.