SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE A FYZIKY

Telefonický kontakt 312 316 900

VÍTEJTE

Zveme vás formou virtuální prohlídky na návštěvu ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady a  video zrekonstruované budovy školy na Žižkově

Prohlédněte si plně vybavené učebny 1. stupně s dataprojektory, kmenové třídy 2. stupně, jejichž součástí jsou také dataprojektory a které jsou zároveň zaměřeny dle odbornosti, oddělení družiny i školní jídelnu. Nedílnou součástí školy je kvalitní zázemí, které tvoří zrekonstruované školní hřiště, počítačové pracovny s postupně obnovovaným softwarem, odborné pracovny s digitálním mikroskopem, vizualizérem, chemická laboratoř. Výuka pracovních činností probíhá nejen ve školní dílně, cvičné kuchyni, ale také na nově vybudovaném školním pozemku za budovou školy, jehož součástí je i moderní skleník. V hodinách pracovního vyučování 1. stupně žáci využívají novou pracovnu s keramickou pecí. Pravidelně je vybavováno i materiální zázemí učeben.

více o škole

Zámek Loučeň -  2. C, 2. D, 2. E Zámek Loučeň - 2. C, 2. D, 2. E
14.06.2019

Ve středu 12.6. se druhé třídy z hlavní budovy vydaly na zámek Loučeň. Nebylo to jen o návštěvě a prohlídce zámku s paní kněžnou, ale těšili jsme se na program Stromy vyprávějí.

Pohádkový rok v 1. a 2. oddělení školní družiny pokračuje Pohádkový rok v 1. a 2. oddělení školní družiny pokračuje
13.06.2019

V březnu jsme s rytířem Bajajou osedlali koně a utkali se s drakem. Rytířský turnaj prověřil naše dovednosti a při tanci jsme ukázali, že jsme mistry vybraného chování.

zobrazit starší novinky

skolni-parlament projekt-zdrava-skola pohodova-skola