SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

Více informací o předškoláčkovi zde. NÁHRADNÍ TERMÍNY: 1.4. odpadá z důvodu zápisu do 1. tříd, náhradní termín bude 25.3. od 15.00 do 16.00 hod.; 29.4. odpadá z důvodu ředitelského volna, náhradní termín bude 20.5. od 15.00 do 16.00 hod.

Telefonický kontakt 312 316 900

VÍTEJTE

Zveme vás formou virtuální prohlídky na návštěvu ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady a  video zrekonstruované budovy školy na Žižkově

Prohlédněte si plně vybavené učebny 1. stupně s dataprojektory, kmenové třídy 2. stupně, jejichž součástí jsou také dataprojektory a které jsou zároveň zaměřeny dle odbornosti, oddělení družiny i školní jídelnu. Nedílnou součástí školy je kvalitní zázemí, které tvoří zrekonstruované školní hřiště, počítačové pracovny s postupně obnovovaným softwarem, odborné pracovny s digitálním mikroskopem, vizualizérem, chemická laboratoř. Výuka pracovních činností probíhá nejen ve školní dílně, cvičné kuchyni, ale také na nově vybudovaném školním pozemku za budovou školy, jehož součástí je i moderní skleník. V hodinách pracovního vyučování 1. stupně žáci využívají novou pracovnu s keramickou pecí. Pravidelně je vybavováno i materiální zázemí učeben.

více o škole

Den Země v VII. B Den Země v VII. B
24.04.2019

Letos se Den Země na naší škole nesl v duchu Zero Waste. Co jsme tedy k tomuto tématu podnikli ve třídě?

Den Země v  5. B Den Země v 5. B
24.04.2019

Žáci započali Den Země zhlédnutím videa na aktuální téma – ŽIVOT BEZ ODPADU a byli seznámeni se zásadami tohoto způsobu života

Kdo jsi bystrý žáček, nehledej v tom háček! Prostě po sobě uklízej a třiď! Den Země Kdo jsi bystrý žáček, nehledej v tom háček! Prostě po sobě uklízej a třiď! Den Země
24.04.2019

Hodně toho víme a známe, mnohé jsme se naučili, s několika kontejnery jsme si pohráli a třídili do nich odpad.

zobrazit starší novinky

skolni-parlament projekt-zdrava-skola pohodova-skola