ADAPTAČNÍ KURZ ŽÁKŮ 6. ROČNÍKŮ

Bližší informace včetně přihlášky naleznete zde.

I v letošním školním roce jsme připravili pestrou nabídku zájmových útvarů

Nabídku si můžete prohlédnout zde.

Odemykání školy budoucím prvňáčkům

Dne 20. 9. 2019 přivítáme na hlavní budově ve Školní ulici předškolní děti z mateřských škol, pro které si žáci 9. ročníku připravili rozmanité úkoly.

Telefonický kontakt 312 316 900

VÍTEJTE

Zveme vás formou virtuální prohlídky na návštěvu ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady a  video zrekonstruované budovy školy na Žižkově

Prohlédněte si plně vybavené učebny 1. stupně s dataprojektory, kmenové třídy 2. stupně, jejichž součástí jsou také dataprojektory a které jsou zároveň zaměřeny dle odbornosti, oddělení družiny i školní jídelnu. Nedílnou součástí školy je kvalitní zázemí, které tvoří zrekonstruované školní hřiště, počítačové pracovny s postupně obnovovaným softwarem, odborné pracovny s digitálním mikroskopem, vizualizérem, chemická laboratoř. Výuka pracovních činností probíhá nejen ve školní dílně, cvičné kuchyni, ale také na nově vybudovaném školním pozemku za budovou školy, jehož součástí je i moderní skleník. V hodinách pracovního vyučování 1. stupně žáci využívají novou pracovnu s keramickou pecí. Pravidelně je vybavováno i materiální zázemí učeben.

více o škole

Výsledek dodatečných voleb do školské rady
13.09.2019

V dodatečných volbách do školské rady (zástupce rodičů) zvítězila Mgr. Adriana Kališová.

Hurá do vody – druháci zahajují plavecký výcvik Hurá do vody – druháci zahajují plavecký výcvik
12.09.2019

Těšili jsme se, nemohli se dočkat a už je to tady. První hodina, první zkušenosti, dělení do týmů …

zobrazit starší novinky