SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE

na školní rok 2019/2020. Zástup za mateřskou dovolenou.

Telefonický kontakt 312 316 900

VÍTEJTE

Zveme vás formou virtuální prohlídky na návštěvu ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady a  video zrekonstruované budovy školy na Žižkově

Prohlédněte si plně vybavené učebny 1. stupně s dataprojektory, kmenové třídy 2. stupně, jejichž součástí jsou také dataprojektory a které jsou zároveň zaměřeny dle odbornosti, oddělení družiny i školní jídelnu. Nedílnou součástí školy je kvalitní zázemí, které tvoří zrekonstruované školní hřiště, počítačové pracovny s postupně obnovovaným softwarem, odborné pracovny s digitálním mikroskopem, vizualizérem, chemická laboratoř. Výuka pracovních činností probíhá nejen ve školní dílně, cvičné kuchyni, ale také na nově vybudovaném školním pozemku za budovou školy, jehož součástí je i moderní skleník. V hodinách pracovního vyučování 1. stupně žáci využívají novou pracovnu s keramickou pecí. Pravidelně je vybavováno i materiální zázemí učeben.

více o škole

AKTUALITY

Respekt a úcta ke starším občanům – návštěva parlamentu v domově pro seniory Respekt a úcta ke starším občanům – návštěva parlamentu v domově pro seniory
24.05.2019

Mezigenerační vztahy nejsou pro nás žádný problém. Mezi klienty Luxoru se již pohybujeme jako mezi svými prarodiči.

Exkurze v České televizi Exkurze v České televizi
21.05.2019

17. května se sešla třída 5. B, aby v půl osmé odjela na plánovanou exkurzi do České televize.

Naše škola jede na vlně vítězství Naše škola jede na vlně vítězství
17.05.2019

V tomto týdnu se konaly atletické závody Pohár rozhlasu, které jsou brané jako okresní kolo družstev v atletických disciplínách. Letos bylo na startu celkem 15 škol.

zobrazit starší novinky

skolni-parlament projekt-zdrava-skola pohodova-skola