Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Recitační soutěž

Recitační soutěž

4.3.2024
11.3.2024

Dne 28. února se konalo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo téměř 50 žáků a žákyň naší školy. Nejdříve se představili žáci prvních tříd.

V kategorii 2. a 3. tříd obdrželi čestné uznání Šimon Hladký z 2. C, Gabriela Cicvárková z 2. C a Heda Kozáková z 2. D. 3. místo obsadila Magdalena Větrovská z 2. D a Eliška Nováková ze 3. A. Na postupovém místě do okresního kola se umístila 2. Anežka Stejskalová ze 3. C a na 1. místě Adéla Krouželová ze 3. C.

V kategorii 4. a 5. tříd získala čestné uznání Arina Leschenko z 5. B, 3. místo obsadila Patricie Bendová z 5. D, na 2. postupovém místě Gabriela Dušková z 5. B a 1. místo obsadila Tereza Rusová z 5. D.

V kategorii 6. a 7. tříd obdržel čestné uznání Samuel Šprings ze 6. A, 3. místo obsadila Adéla Popelková ze 6. C, 2. místo Anežka Kozáková ze 7. B, 1. místo získala Jana Špitálská ze 6. C.

V kategorii 8. a 9. tříd se umístil na 3. místě Miloš Pospíšil z 9. C.

fefef.png