Béčko na adaptačním kurzu

14.09.2018

Od středy 12. 9. do pátku 14. 9. jsme strávili společné chvíle na adaptačním kurzu v malebné vísce Seletice na okraji nymburského okresu. Celé tři dny byly nabité kooperačními a sportovními aktivitami zaměřenými na upevňování vztahů a poznávání se navzájem. Kurz byl obohacen o výlety do nedaleké ZOO Chleby, do místní farmy a byl završen pohledem na romantickou krajinu z rozhledny Romanka v Hrubém Jeseníku.

6. B, TU Mgr. Veronika Jeníková a ŠMP Mgr. Veronika Slavětínská

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.