Festival vědy

08.09.2017

Vybraní žáci osmých a devátých ročníků navštívili zábavnou badatelsky zaměřenou vědecko-technickou laboratoř na pražském Kulaťáku.

Akademické, vysokoškolské i mimoškolní instituce nabídly desítky zastavení s interaktivním programem a s ochutnávkou toho, co daný technický nebo přírodovědný obor nabízí.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 14. 3. 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků, ale i pro širokou veřejnost a příznivce naší školy. Budou pro ně připraveny nejen ukázky učeben 1. stupně a odborné učebny 2. stupně, ale i ostatní prostory obou budov naší školy.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

25. 5. 2018 - 3. 6. 2018, cena 7.490,- Kč. Doprava lux busem, plná penze, hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar), výlet překvapení.

POPTÁVÁME POZICI UČITELE/KY NA 1. STUPEŇ

Nástup březen / duben 2018. Plný úvazek.