Historický průvod městem

31.10.2018

Ve středu 24. října se žáci vydali na 3 historická zastavení po Poděbradech. Přes 50 žáků přišlo v kostýmech z různých desetiletí i oborů a vytvořila se tak velmi pěkná skupina. Žáci se během dopoledne například stali svědky sehraného příjezdu ruských vojáků nebo výkladu o ošetřování raněných během 1. světové války. Odpoledne se skupina dobrovolníků zúčastnila kostýmovaného průvodu ze zámku k naší škole, kde byla mimo jiné slavnostně odhalena socha lva, symbolu naší republiky.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení