Historický průvod městem

31.10.2018

Ve středu 24. října se žáci vydali na 3 historická zastavení po Poděbradech. Přes 50 žáků přišlo v kostýmech z různých desetiletí i oborů a vytvořila se tak velmi pěkná skupina. Žáci se během dopoledne například stali svědky sehraného příjezdu ruských vojáků nebo výkladu o ošetřování raněných během 1. světové války. Odpoledne se skupina dobrovolníků zúčastnila kostýmovaného průvodu ze zámku k naší škole, kde byla mimo jiné slavnostně odhalena socha lva, symbolu naší republiky.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.