JAK PŘIHLÁSIT DÍTĚ NA OBĚDY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

02.07.2018
Instrukce jsou určeny rodičům žáků, kteří se budou od září 2018 stravovat ve školní jídelně ve Škoní ulici (rodičům budoucích prvňáčků a páťáků). Rodiče žáků z budovy školy na Žižkově se přihlašují v jídelně MŠ Budovcova.

Rodiče těchto dětí by měli učinit následující kroky:

Vyplnit přihlášku ke stravování, jejíž součástí je i souhlas s inkasem. Formulář lze stáhnout ZDE nebo vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Vyplněnou přihlášku předat vedoucí školní jídelny, u které si lze také zakoupit čip (55,-Kč) (aktivovaným čipem si žáci nejen objednávají obědy, ale slouží zároveň i k otevírání dveří do školy) a zaplatit zálohu na obědy na měsíc září (počet obědů x 22,-Kč) .

Vedoucí školní jídelny najdete v suterénu budovy. Bude Vám k dispozici o prázdninách od 13. 8. v době od 7:00 do 14:30 hod. nebo i v jiném termínu po telefonické dohodě.

Doporučujeme vyřídit vše co nejdříve a vyhnout se tak frontám na začátku školního roku.

Kontakt na paní Irenu Novákovou, vedoucí školní jídelny: tel: 312 316 991
                                                                                            e-mail: jidelna@zstgmpodebrady.cz

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení