Ladovská zima

Josef Lada – český spisovatel a ilustrátor by oslavil 14. prosince 130 let.

Žáci symbolicky poblahopřáli tomuto autorovi dětských knih.  V různých aktivitách, které se prolínaly českým jazykem, matematikou, informatikou a výtvarnou výchovou, načerpali spoustu informací, které zužitkovali v pracovních listech. Zúčastnili se besedy ve školní knihovně, kterou připravila paní Lebedová. Věnovali se čtenářské gramotnosti, kdy pracovali s textem, četli s porozuměním a museli spolupracovat ve skupinách.  Vyzkoušeli si napodobit jeho kresbu na zimních a vánočních pohlednicích. Zaslouží pochvalu, viďte?!?!

Šmí + 4.D

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.