Týden sportu na naší škole

29.06.2018

Konec školního roku patří již tradičně na naší škole sportovním aktivitám. Během jednoho týdne se žáci druhého stupně zúčastnili orientačního běhu, atletického poháru tří poděbradských škol a sportovního dne. Orientační běh pro naši školu, školu V. Havla a Gymnázium J. z Poděbrad zorganizoval sportovní oddíl Běhej Poděbrady. Pro většinu našich žáků to byla první zkušenost s během podle mapy po poděbradském parku.  

Výsledky jednotlivců z orientačního běhu 18. 6. najdete na webu behejpodebrady.cz.
Učitelé tělesné výchovy výše jmenovaných škol v úterý 19. června uspořádali pro vybrané žáky soutěž v atletických disciplínách. Díky finanční podpoře atletického svazu v Kolíně mohli být vítězové oceněni medailemi a věcnými cenami. Nejvíce medailí získal žák a žákyně z naší školy. 
Fotografie z Atletického poháru tří škol jsou k  prohlédnutí  přes Google fotografie na:  https://photos.app.goo.gl/d4kddqr5v2yuYLxdA 
a ke stažení najednou v plné velikosti v zip na:  https://www.uloz.to/!XhlHFJz2CQ3g/atleticky-pohar-tri-skol-hriste-na-valech-podebrady-19-6-2018-zip.
Poslední sportovní akcí tohoto školního roku pro 2. stupeň byl sportovní den, který byl zaměřen na sportovní hry. Zástupci všech tříd spolu sehráli turnaje v přehazované, kopané a softbalu. Kopanou vyhrálo mužstvo 9. C a 6. C, přehazovanou vyhrály žákyně z 6. C a 8. A. Vítězem turnaje v softbalu, který se hrál na travnatém hřišti na Ostende, se staly týmy 7. C a 8. B. 
Pochvala patří všem žákům, kteří se zapojili do jednotlivých utkání a s velkým nasazením bojovali o každý bod či gól.
 
M. Vorlíčková
 

PROHLÍDKA BUDOVY VE ŠKOLNÍ ULICI I BUDOVY V ŽIŽKOVĚ ULICI

Dne 23. října 2018 v době od 8:00 do 15:00 hodin si zájemci z řad veřejnosti mohou prohlédnout obě budovy školy. Návštěvníci uvidí výzdobu školy ke 100. výročí ČSR a také se budou moci seznámit s činností našich žáků ve třídách.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.