Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice

21.12.2017

14. prosince se v poděbradském divadle uskutečnil tradiční vánoční koncert, na kterém vystoupil nejen pěvecký sbor Slunečnice, ale i děti z 2. A a 2. C. Zazněly známé i méně obvyklé koledy a písně, připomenuli jsme si vánoční zvyky a zimní pranostiky. Milé setkání jsme zakončili společným zpěvem koledy Narodil se Kristus Pán. Děkujeme všem účinkujícím i divákům za krásné setkání a přejeme vše nejlepší do roku 2018.
Radka Vrchotová, Petra Růžková, Monika Szaboová

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.