Výlet do Adršpašských skal

12.06.2018

V úterý 5. 6. 2018 se třída VII.A vydala na třídní výlet do přírody, konkrétně do Adršpašských skal. Ve skalním městě jsme strávili příjemný den a mohli jsme se kochat pohledy na pískovcové útvary. Prohlídkový okruh nás zavedl k jezírku Pískovna a provedl nás labyrintem skalních věží až k Adršpašskému jezírku. Cestou jsme zhlédli nejznámější věže - Milence, Starostu se Starostovou, Džbán či Homoli cukru. Výlet jsme si užili a vraceli jsme se plni nových dojmů.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení