Zasej si svou zahrádku!

11.06.2018

Projekt firmy Happysnack, která nám pravidelně dodává do školy ovoce a zeleninu.

Většina našich žáků 1. stupně si v těchto dnech zakládá vlastní zahrádku. Obdrželi sadu, která slouží k pěstování salátů. Učí se zasít semínka podle podrobného návodu. Budou se muset postarat o vlastní úrodu, kterou mohou cca za 4 týdny konzumovat. Pokud se zadaří, ochutnají rukolu, kadeřavý salát, polníček, ředkvičku a červenou variantu salátu.
Přejeme hodně pěstitelských úspěchů!

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ADAPTAČNÍ KURZ PRO ŽÁKY BUDOUCÍCH 6. TŘÍD

Místo konání: Penzion Sport Seletice u Nymburka. Termíny konání: 6. A 10. - 12. 9.; 6. B 12. - 14. 9.; 6. C 19. - 21. 9.; 6. D 17. - 19. 9. Účastnický poplatek: 1.200,- Kč. Více informací zde.