Datum | Obor | Název soutěže | Kolo | Účastníci | Výsledky - umístění |
---|---|---|---|---|---|
červen, září | Vv | Medicína v historii | celostátní | žáci 7. a 9. ročníku | Pamětní list za výtvarnou práci v soutěži od Hnutí na vlastních nohou Stonožka |
20.9. | Tv | Přespolní běh žáků II. stupně | okresní | chlapci 8. a 9. ročníků | 1. místo z 11 škol |
11.10. | Př | Přírodovědný klokan | školní | 36 žáků z 8. a 9. ročníků | 1. místo - žák 9. B 2. místo - žák 9. C 3. místo - žák 9. B |
17.10. | Tv | Minifotbal | okresní | 14 chlapců z 2. stupně | 9. místo |
25.10. | Tv | Stolní tenis | okresní | 2 týmy z 2. stupně; chlapci a dívky | chlapci 9. ročníku 3 místo z 11 týmů dívky 7. a 8 ročníku 2. místo z 9 týmů |
25.10. | Vv | Obrázek, který udělá radost hned dvakrát | celostátní | 9. žáků z 8. a 9. třídy | žákyně 9. C uspěla a část její práce bude využita pro Fond ohrožených dětí ke komerčním ůčelům |
1.11. | Vv | Náš kraj | oblastní | žáci ze 4. A, 7. B, 8. B, 9. A, 9. B | 1. místo ve fotografii žákyně 4. A |
10.11. | Ch | Mladý chemik | školní | 21 žáků | 1. místo - žák 9. B 2. místo - žákyně 9.B 3. místo - žákyně 9. A |
listopad | Vv | Náš kraj | okresní | žáci 7. ročníku | 1. místo - žákyně 9. A 2. místo - žákyně 7. B 3. místo - žákyně 7. B |
16.11. | D | Dějepisná olympiáda | školní | 23 žáků z 9. ročníků, první tři postupují do okresního kola | 1. místo - žákyně 9. B 2. místo - žákyně 9. A 3. místo - žákyně 9. B |
21.11. | In | IT-SLOT | celostátní | 12 žáků z 2. stupně | nejlepší žák z 8. C se umístil na 57. místě ze 4012 soutěžících |
11.12. | Aj | Olympiáda v Aj | školní | 2. stupeň - 75 žáků v obou kategoriích | kategorie IA - 1. místo - žákyně 7.C kategorie IIA - 1. místo - žák 9. B |
18.12. | Vv | Mladí designéři 2017 - Budoucnost očima dětí | regionální | dobrovolníci z řad žáků školy | Diplom za účast v 5. ročníku - žák 3. B |
21.12. | Ch | Mladý chemik | krajské | 3. žáci z 9. ročníků | 60. místo obsadil žák 9. B z cca 400 účastníků |
prosinec | Ma | Matematická olympiáda Z5 | školní | 18 řešitelů z 5. ročníků | do okresního kola postoupili první čtyři žákyně z 5. ročníku |
prosinec - leden | Ch | O nejlepšího laboranta | školní soutěž | 62 žáků z 8. ročníků | 1. místo - žáci 8. B 2. místo - žáci 8. C 3. místo - žáci 8. B |
12.1. | Čj | Olympiáda v českém jazyce | školní | 31 žáků 8. a 9. ročníku | 1. místo - žák 9. A 2. místo - žák 9. A 3. místo - žákyně 9. C první dva postupují do okresního kola |
17.1. | D | Dějepisná olympiáda | okresní | 3 žákyně postupujíci ze školního kola | 1. místo - žákyně 9. A 11. - 13. místo - žákyně 9. B |
18.1. | Ze | Zeměpisná olympiáda | školní | 56 žáků 2. stupně | vítěz kategorie AT - žák 6. C BT - žák 7. B CJ - žák 9. A postupují do okresního kola |
24.1. | Ma | Matematická olympiáda Z5 | okresní | 4 žáci ze školního kola | 3. místo - žák 5. C 4. místo - žákyně 5. C 13. místo - žákyně 5. C |
29. 1. | Nj | Konverzační soutěž v Nj | školní | 6. žáků 9. ročníku | do okresního kola postupují 2 žákyně z 9. B |
leden | EVVO | Sběr baterií | školní soutěž | žáci školy | jednotlivci: 1. místo - žákyně 4. A 2. místo - žákyně 5. C 3. místo - žák 5. D kolektivy: 1. místo - 1. C 2. místo - 3. D 3. místo - 4. D |
leden | Př | Biologická olympiáda | školní | 26 žáků v kategorii D 31 žáků v kategorii C |
kategorie C: 1. místo - žákyně 9. A 2. místo - žákyně 9. A 3. místo - žákyně 8. B kategorie D: 1. místo - žákyně 7. A 2. místo - žák 7. B 3. místo - žákyně 7. C |
únor | Vv | Víte dosti k bezpečnosti? | okresní | 7 žáků 2. stupně | 3. kategorie: 2. místo - žákyně 8. A 3. místo - žákyně 9. B 5. místo - žákyně 9. A |
únor | Vv | Víte dosti k bezpečnosti? | okresní | 2 žáci z 5. D | účast bez umístění |
únor | Př | Hravě žij zdravě | celostátní | třída 5. C | 1. místo ve Středočeském kraji |
5.2. | Čj | Malá Proseč Terezy Novákové | celostátní | 3 žáci ze 7. A | bude vyhodnoceno |
7.2. | Nj | Konverzační soutěž v Nj | okresní | 2. žákyně postoupily ze školního kola | 1. místo - žákyně 9. B 5. -7. místo - žákyně 9. B |
20.2. | Ze | Zeměpisná olympiáda | okresní | 3 žáci 2. stupně | kategorie A: 9. - 10. místo - žák 6.C kategorie B: 5. místo - žák 7. B kategorie C: 3. místo - žák 9. A |
27.2. | Aj | Olympiáda v Aj | okresní | postupující ze školního kola | 11. místo žák 9. B žákyně 7. C se pro nemoc neúčastnila |
28.2. | Čj | Recitační soutěž | školní | 38 žáků z 1. i 2. stupně |
1. místa v I. - III. kategorii: |
7.3. | Tv | Okresní přebor v košíkové | okresní | chlapci 2. stupně | 2. místo |
15.3. | Hv | Soutěž v sólovém zpěvu | školní soutěž | 35 žáků 1. stupně | 1. místa v I. - III. kategorii: žákyně 1. D žák 3. A žákyně 4. C žákyně 5. C |
16.3. | Ma | Matematický klokan | školní | 68 žáků 2. - 5. tříd | kategorie Cvrček: 1. místo - žák 2. B 2. místo - žák 2. D 3. místo - žák 3. A kategorie Klokánek: 1. místo - žákyně 5. B 2. místo - žákyně 5. B 3. místo - žák 5. D |
16.3. | Ma | Matematický klokan | školní | 60 žáků 2. stupně | kategorie Benjamín: 1. místo - žák 6. A 2. místo - žák 6. B 3. místo - žák 7. C kategorie Kadet: 1. místo - žák 9. A 2. místo - žákyně 8. B 3. místo - žákyně 9. B |
20.3. | Nj | Konverzační soutěž v Nj | krajské | 1 žákěně postupující z okresního kola | 9. místo žákyně 9. B (z 11 účastníků) |
21.3. | Čj | Recitační soutěž | okresní | postupující ze školního kola | 2. místo žákyně 5. C a postup do krajského kola |
21.3. | D | Dějepisná olympiáda | krajské | postupující z okresního kola, žákyně 9. A | 28.místo z 35 účastníků |
22.3. | Tv | Košíková | krajské | žákyně 2. stupně | 2. místo |
22.3. | Ma | Sudoku | školní | 27 žáků 2. stupně a 5. C | do okresního kola postoupili: žák 5. C, žák 7. A, žákyně 7. A, žákyně 8. A, žákyně 8. A, žák 9. A, žák 9. B, žákyně 9. B, žák 9. C |
28.3. | Tv | Aerobicová soutěž | okresní | 20 žákyň 1. stupně | 2. místo žákyně 2. C |
březen | Ma | Matematický klokan | okresní statistika | postupující ze školního kola | 3. místo žákyně 5. B |
5.4. | Ma | Pythagoriáda | školní | 61 žáků 6. - 8. ročníku | žák 6. A postoupil do okresního kola |
6.4. | Ma | Sudoku | okresní | 9 žáků postupujících ze školního kola | 15. místo: žák 9. A, žák 9. B, žák 9. C 17. místo: žák 5. C, žák 7. A, žákyně 9. B 20. místo: žákyně 7. A, žákyně 8. A, žákyně 8.A |
6.4. | Ma | Pythagoriáda | školní | 13 žáků 5. ročníku | 6 žáků postup do okresního kola |
12.4. | Př | Biologická olympiáda | okresní | postupující ze školního kola | 8. místo žákyně 7. A |
16.4. | Čj | Souboj čtenářů | celostátní | 6. A | 103. místo |
17.4. | Ma | Matematická olympiáda | okresní | 5 žáků 6. ročníku | 7. místo žák 6. D |
18.4. | Vv | Cestou dvou bratří | celostátní | 3 žáci 4. E | |
23.4. | Př | Biologická olympiáda | okresní | postupující ze školního kola | 4. místo - žákyně 9. A 8. místo - žákyně 8. B |
25.4. | Tv | Pohár rozhlasu - atletické přebory | okresní | žáci a žákyně 6. a 7. ročníku | žáci 3 místo ze 17 škol žákyně 1. místo ze 17 škol |
26.4. | Tv | Pohár rozhlasu - atletické přebory | okresní | žáci a žákyně 8. a 9. ročníku | žáci 2. místo ze 17 škol žákyně 1. místo ze 17 škol |
2.5. | Dv | Dopravní soutěž mladých cyklistů | okresní | týmy žáků 5. a 8. ročníku | 3. místo tým B žáci 5. ročník 3. místo tým M žáci 8. ročníku |
2.5. | Tv | Mc Donald´s Cup | okrskové | 1. - 5. ročník | 1. místo ze 4 týmů - obě zůčastněná družstva |
11.5. | Vv | Cesta zpět o 100 let | krajské | 13 žáků ze 6. a 9. ročníků | vysledky budou |
11.5. | Př | Soutěž hlídek mladých zdravotníků | okresní | tým žákyň 8. a 9. ročníků | dvě žákyně 8. B, dvě žákyně 9. A postoupily do krajského kola |
11.5. | Tv | Mc Donald´s Cup | okresní | 1. - 5. ročník | 1. místo mladšího týmu 2. místo starší tým z 5 škol |
15.5. | Tv | Mc Donald´s Cup | krajské | 1.,3. ročník | 6. místo |
16.5. | Tv | Plavecko-běžecký pohár | okresní | 16 žáků z 1. - 9. ročníku | do krajského kola postoupili: žák 3. B, žák 4. E, žák 5. C, dvě žákyně 7. B, žákyně 9. B |
17.5. | Tv | Vzpomínka na Regiho Schamse | meziškolní regionální |
10 žáků 7. ročníku - 2 týmy |
1. místo: tým žáků ze 7. A 5. místo: tým žák 7. A, žáci 7. C jednotlivci chlapci 1. a 2. místo dívky 1. a 2. místo |
19.5. | Čj | Malá Proseč Terezy Novákové | celostátní | 1 žákyně 9. A | 3. místo ve III. kagegorii žákyně 9. A |
22.5. | Tv | Pohár rohlasu - atletické přebory | krajské | žákyně 6. - 9. ročníku postupující z okresního kola | mladší žákyně 6. místo starší žákyně 4. místo |
25.5. | Vz | Soutěž hlídek mladých zdravotníků | krajské | postupující ze školního kola | 6. - 10. místo |
29.5. | Ma | Pythagoriáda | okresní | postupující ze školního kola | 1. místo: žák 5. D 5. místo: žákyně 5. B 6. místo: žákyně 5. C 7. místo: žák 5. D |
29.5. | Ma | Pythagoriáda | okresní | postupující ze školního kola | 9. místo žák 6. A |
30.5. | Tv | Plavecko-běžecký pohár | krajské | postupující z okresního kola | |
31.5. | VPŽ | Soutěž o nejlepší návrh titulní fotografie na Školní diář | školní | 10 návrhů ze 7 tříd - 2. C, 3. C, 4. E, 6. A, 6. D, 8. C | zvítězil návrh 8. C |
21.6. | Vz | Soutěž v laické předlékařské pomoci pro žáky 2. stupně ZŠ | okresní | 2 týmy - 6 žákyň z 8. a 9. ročníku | 1. místo tři žákyně, všechny 9. A |
červen | Vv | Moje oblíbená pohádka - děti malují pro Konto bariéry | celorepubliková | 11 žáků 6. - 8. ročníku | bude vyhodnoceno |
červen | Vv | Šťastné stáří očima dětí | celorepubliková | 7 žáků 8. - 9. ročníku | bude vyhodnoceno |
červen | Vv | Tady je Krakonošovo | celorepubliková | 11 žáků 6. - 8. ročníku | bude vyhodnoceno |
červen | Vv | Republice k narozeninám | celorepubliková | 18 žáků 6., 7., 9. ročník | bude vyhodnoceno |
červen | Vv | Můj barevný sen | celorepubliková | 5 žáků 6. a 9. ročníku | bude vyhodnoceno |