Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Aktivity ve školní družině

9.10.2023
28.4.2024

Družina na Žižkově

Letos jsme ve družinách na Žižkově obnovili tradici „Žižkovský slavík“. Děti ze čtyř oddělení soutěžily v těchto kategoriích – zpěv 1. třídy, zpěv 2. a 3. třídy, hra na hudební nástroj. Všichni se pečlivě připravovali, což bylo na jejich výkonech znát, a proto hodnocení odborné ani divácké poroty nebylo vůbec jednoduché. Soutěžící byli odměněni pamětním listem a malou dobrotou. Výherci pak hodnotnými cenami.

Akce se vydařila a tak už se těšíme na příští „ SLAVÍČKY“.

Turnaj v magnetických šipkách - celodružinová akce s vyhodnocením a odměnou nejlepších žáků.

turnaj v šipkách.png

Unikátní výrobky z naší družiny - kreativní vynálezy, které následují inovativní myšlení a společnou práci. Každý výrobek je výsledek naší týmové snahy a jedinečného přístupu.

Ve dnech 7. a 21. února jsme navštívili se školní družinou filmové představení  Esa z pralesa II.  Pohádka byla poutavá a dětem se líbila.

S dětmi jsme ve školní družině na Žižkově napříč všemi odděleními oslavili Světový den srdce, který připadá na 29. září. Jak se nám to povedlo, se můžete podívat do prezentace.