Výlet do Adršpašských skal

12.06.2018

V úterý 5. 6. 2018 se třída VII.A vydala na třídní výlet do přírody, konkrétně do Adršpašských skal. Ve skalním městě jsme strávili příjemný den a mohli jsme se kochat pohledy na pískovcové útvary. Prohlídkový okruh nás zavedl k jezírku Pískovna a provedl nás labyrintem skalních věží až k Adršpašskému jezírku. Cestou jsme zhlédli nejznámější věže - Milence, Starostu se Starostovou, Džbán či Homoli cukru. Výlet jsme si užili a vraceli jsme se plni nových dojmů.

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE

na školní rok 2019/2020. Zástup za mateřskou dovolenou.