ŽIŽKOVSKÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST

27.06.2019
Tak a máme za sebou druhý ročník Zahradní slavnosti! Akci, která v loňském roce sklidila velký úspěch, jsme se rozhodli zařadit mezi stálice do plánu žižkovské ŠD. Děti opět dostaly příležitost ukázat ostatním, co umí, co je baví,…. A protože to byla už poslední letošní celodružinová akce, zakončili jsme ji pořádným piknikem.
Všem dětem přejeme krásné prázdniny, rodičům děkujeme za spolupráci a v září na shledanou.

Vychovatelky Pavla Čivrná, Milena Filipová a Lenka Ottová

30. výročí Sametové revoluce

15. listopadu 2019 proběhne na naší škole projektový den zaměřený na události Sametové revoluce. Všechny třídy 1. a 2. stupně naváží na aktivity uskutečněné již v průběhu 2. pololetí loňského školního roku a budou tak prohlubovat své znalosti o tomto tématu.

Zahraniční zájezd do Německa 29. 3. 2020 - 3. 4. 2020

Více informací zde.

Sazka Olympijský víceboj

I v letošním školním roce se budeme účastnit plnění Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti. Žáci budou v hodinách tělesné výchovy plnit mnohé disciplíny. Na konci školního roku získají Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti různé hodnoty.