ŽIŽKOVSKÁ ZAHRADNÍ SLAVNOST

27.06.2019
Tak a máme za sebou druhý ročník Zahradní slavnosti! Akci, která v loňském roce sklidila velký úspěch, jsme se rozhodli zařadit mezi stálice do plánu žižkovské ŠD. Děti opět dostaly příležitost ukázat ostatním, co umí, co je baví,…. A protože to byla už poslední letošní celodružinová akce, zakončili jsme ji pořádným piknikem.
Všem dětem přejeme krásné prázdniny, rodičům děkujeme za spolupráci a v září na shledanou.

Vychovatelky Pavla Čivrná, Milena Filipová a Lenka Ottová

NÁRODNÍ TESTOVÁNÍ SCIO - JARO 2019

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Národním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2019.

ÚŘEDNÍ HODINY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Pondělí od 8.00 hodin do 12.00 hodin. Jiné dny po telefonické dohodě na tel: 312 316 900.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTKY PEDAGOGA. Bližší informace na tel. č. 733 708 162